Vpiši iskalni niz


Vzpostavite kontakt

Pripravljeni smo na vaš projekt! Skupaj poiščemo primerno rešitev za vaš izziv.

Direktor

Danilo Zgrabič
Direktor


E-pošta: danilo.zgrabic@halder.si


Vodja prodaje in marketinga 

Gregor Švajger
Vodja prodaje in marketinga


E-pošta: gregor.svajger@halder.si
Telefon: +386 31 676 302


Tajništvo

Suzana Čepe
Poslovna sekretarka


E-pošta: suzana.dobnik@halder.si
Telefon: +386 2 618 26 46


Avtomatizacija
Vpenjalna tehnika
Industrijska pnevmatika

Andrej Napast
Prodajni inženir in svetovalec


E-pošta: andrej.napast@halder.si
Telefon: +386 31 676 014

Jože Babič
Prodajni inženir in svetovalec


E-pošta: joze.babic@halder.si
Telefon: +386 31 676 390

Standardni elementi

David Cvetko
Referent nabave in prodaje


E-pošta: david.cvetko@halder.si
Telefon: +386 31 676 307


Orodjarske normalije

Neno Potočnjak
Vodja programa


E-pošta: neno.potocnjak@halder.si
Telefon: +386 51 676 418

Rok Ramšak
Prodajni svetovalec


E-pošta: rok.ramsak@halder.si
Telefon: +386 31 676 343

Ročno orodje

Dejan Dobnik
Vodja programa


E-pošta: dejan.dobnik@halder.si
Telefon: +386 31 676 303

Mihaela Ekart
Skrbnik trgovcev


E-pošta: mihaela.ekart@halder.si
Telefon: +386 31 676 325


Blaž Gracar
Prodajni predstavnik - Vzhodna Slovenija


E-pošta: blaz.gracar@halder.si
Telefon: +386 31 676 420

Jure Uranker
Prodajni predstavnik - Zahodna Slovenija


E-pošta: jure.uranker@halder.si
Telefon: +386 31 676 588

Prodaja in nabava

David Cvetko
Referent prodaje in nabave


E-pošta: david.cvetko@halder.si
Telefon: +386 31 676 307

Polona Bratuša
Referent prodaje in nabave


E-pošta: polona.bratusa@halder.si
Telefon: +386 31 676 815

Marketing & IT

Gregor Zgrabič
Marketing


E-pošta: gregor.zgrabic@halder.si
Telefon: +386 31 587 361

Vilko Kosič
Vodja storitev & IT


E-pošta: vilko.kosic@halder.si
Telefon: +386 31 676 306

HALDER d.o.o.,
Miklavška cesta 50,
SI-2311 Hoče

Telefon: 02 / 61 82 646

INFO@HALDER.SI